Вітаємо вас на сайті спеціалізованої загальноосвітньої
школи І-ІІІ ступенів №12 м. Хмельницького

меню сайту

Законодавча база школи

Шкільна документація

Інформація для батьків

Зарахування до школи

Педагогам

Учням

Класним керівникам

Загальні критерії оцінювання здобувачів освіти в 5-11 класах

Початкова школа

Методична робота

Атестація педпрацівників

Виховна робота

Благодійні акції

Сторінка учителя-логопеда

Інклюзивне навчання

Бібліотека

Харчування учнів

ДПА

НМТ 2024

Безпека життєдіяльності

Правова допомога

Психологічна служба

Служба порозуміння

Соціальний педагог

Літопис школи

Репозитарій

Дистанційне навчання

Фінансова звітність школи

Доступ до публічної інформації

Річний план закупівель

Пам"ять про Бабин Яр

    27.09.2016 року в 6-А класі відбувся «Урок пам’яті трагедії Бабиного Яру та «бабиних ярів» України», на якому була присутня Наталія Леонідівна Герасименко, яка є членом хмельницького благодійного фонду  «Хесед Бешт».

Пам'ять  про Бабин Яр- це наріжний камінь. Минуле – це тягар, а пам'ять – це факел по дорозі у майбутнє. Із історії (Бабин Яр – історична місцевість, що являє мережу глибоких ярів завдовжки 2,5 км, які простяглися в напрямку Куренівки – до Кирилівської церкви, оточені з одного боку пустирем і урочищем, з другого – Лук’янівським цвинтарем. Перша згадка — у 1401 р., коли володарка цієї землі жінка-шинкарка (баба) продала її Домініканському монастирю. У XV—XVII ст. згадується також як урочище Бісова баба чи Шалена баба. У перші дні нацистської окупації Києва у місті розпочалися масові розстріли радянських військовополонених і мирних громадян. 22 вересня 1941 р. першими жертвами страт у Бабиному Яру стали військовополонені Червоної армії. За німецькими звітами, 29-30 вересня 1941 р. тут було розстріляно майже 34 тис. жителів Києва єврейської національності...)

    У 2016 році виповнилася 75-та річниця трагічних подій Бабиного Яру. Подібно до табору смерті Аушвіц-Біркенау в Освенцимі, Бабин Яр в Україні став символом знищення євреїв Європи під час Голокосту.  Організатори звернули увагу учнів не тільки на трагедію знищення, але й на опір нацистським катам та спасіння переслідуваних. Україна займає четверте місце у світі за кількістю Праведників народів світу, які з ризиком для власного життя та життя своїх рідних, дітей рятували євреїв від нацистського геноциду. Подвиг цих українців є прикладом справжнього героїзму, важливим моральним уроком історії Голокосту.

 

Події нашої школи:

Повний архів»

Корисні посилання:

Архів новин:

Повний архів»